بسم الله الرحمن الرحیم

همكاری آیت‌الله مكارم با یك جشنواره سینمایی

به گذارش سایت خبری " رجا نیوز " حجت الاسلام و المسلمین علی سرلك دبیر جشنواره همایش روحانی در قاب سینما و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر در حرم رضوی علیه السلام با حضرت آیت الله العظمی مكارم شیرازی دیدار و گفتگو كرد.

 

                                             

                                         آیت الله العظمی مكارم شیرازی ( حفظه الله )

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حجت الاسلام والمسلمین علی سرلك دبیر جشنواره همایش روحانی در قاب سینما و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر در حرم رضوی علیه السلام با حضرت آیت الله العظمی مكارم شیرازی دیدار و گفتگو كرد.

در این دیدار آیت الله مكارم شیرازی از برگزاری این جشنواره- همایش ابراز رضایت كرد. در این ملاقات كه در مشهد مقدس اتفاق افتاد، آیت الله مكارم شیرازی به مسئولین برگزاركننده این جشنواره- همایش قول همكاری داد. این اولین بار است كه یك مرجع تقلید با حوزه سینما و در سطح جشنواره همكاری می كند. جشنواره- همایش روحانی در قاب سینما مهر ماه سال جاری با همكاری حوزه هنری، مدرسه اسلامی هنر قم، دانشكده صدا و سیمای قم در دانشگاه هنر تهران، با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

پایان گزارش

                                               

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 20 تیر 1391    | توسط: غالبون    | موضوعات: فرهنگی،     | دیدگاه ها و پیشنهادها()